Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 21 - STRESZCZENIE. Mieszkańcy występują przeciwko Pedro [26.07]

23.07.2021 14:03
"Królowa i konkwistador", odcinek 21 - STRESZCZENIE. Mieszkańcy występują przeciwko Pedro [26.07]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 21. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 21 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 21. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Najlepsze seriale kostiumowe. 9 produkcji, które musisz znać [LISTA]

"Królowa i konkwistador", odcinek 21: Streszczenie epizodu

Streszczenie 21. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Alonso jest w szoku, gdy mieszkańcy występują przeciwko Pedro jako gubernatorowi. Tymczasem Sancho, pod nieobecność Pedra, nastawia ludzi przeciwko niemu. Pedro zaś wciąż szuka córki, w czym pomaga mu Catalina. Chce odnaleźć Indianina, który pomógł dziewczynie w ucieczce. Catalina, choć jest wściekła na Juana, postanawia wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Z kolei Alberto, mimo sprzeciwu kolegów, pomaga Sanyi w ucieczce.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 21. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 26 lipca 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl