Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 22 - STRESZCZENIE. Sol staje w obronie Juana [26.07]

23.07.2021 14:11
"Królowa i konkwistador", odcinek 22 - STRESZCZENIE. Sol staje w obronie Juana [26.07]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 22. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 22 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 22. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie?

"Królowa i konkwistador", odcinek 22: Streszczenie epizodu

Streszczenie 22. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Ojciec Sancho knuje intrygi przeciwko gubernatorowi nawet w kościele licząc, że przejmie jego stanowisko. Pedro nie jest świadom, że Catalina spiskuje przeciwko niemu z księdzem. Wścieka się na Juana i chce, by został ukarany za pomoc Sol w ucieczce. Juan chce zaś oddać się w jego ręce, by ponieść konsekwencje swoich czynów. Sol jednak nie rozumie, dlaczego wszyscy obwiniają tylko jego i staje w jego obronie, biorąc winę na siebie.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 22. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 26 lipca 2021 roku o godzinie 21:30 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl