Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 29 - STRESZCZENIE. Catalina wykorzystuje Alonsa? [31.07]

29.07.2021 11:50
"Królowa i konkwistador", odcinek 29 - STRESZCZENIE. Catalina wykorzystuje Alonsa? [31.07]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 29. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 29 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 29. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także:  Gwiazdy starych seriali - zobacz, jak wyglądają dzisiaj

"Królowa i konkwistador", odcinek 29: Streszczenie epizodu

Streszczenie 29. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Constanza nie wierzy, że jej córka zostanie zakonnicą i zakłada, że dziewczyna szybko wróci do domu. Tymczasem Sol, choć rozczarowana tym, co zastała, postanawia pozostać w klasztorze. Alonso jest doprawdy zauroczony Cataliną, co irytuje Inés, która obwinia kobietę o całe zło, które spotkało jej rodzinę. Pedro zaś żyje w przekonaniu, że Catalina wykorzystuje Alonsa, by wzbudzić w nim zazdrość. W tym czasie w szpitalu zjawia się nieznajoma ranna kobieta, która wzywa Pedra, a do Cartageny przyjeżdża ojciec Bartolomé, by przeprowadzić proces de Heredii.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 29. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 31 lipca 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl