Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 30 - STRESZCZENIE. Juan opiekuje się ranną kobietą [02.08]

29.07.2021 11:59
"Królowa i konkwistador", odcinek 30 - STRESZCZENIE. Juan opiekuje się ranną kobietą [02.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 30. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 30 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 30. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także:  Telenowele wszech czasów. 7 tytułów, które pokochali Polacy [LISTA]

"Królowa i konkwistador", odcinek 30: Streszczenie epizodu

Streszczenie 30. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Catalina, która żyje w potajemnej zmowie z ojcem Bartolomé, jest wściekła, że ten przybył zbyt wcześnie. Ludzie chcący odzyskać Sanyę przygotowują się do jej porwania. Juan opiekuję się ranną kobietą, która ostrzega go, że w jest w olbrzymim niebezpieczeństwie. Tymczasem Monolo mówi Sol, że nie ma pojęcia, czemu tak broniła Juana. Czyżby była w nim zakochana? Catalina wreszcie opowiada Pedrowi o tym, co spotkało jej wioskę po jego wyjeździe.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 30. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 2 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl