Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Juan wydostanie Sol z klasztoru? [03.08]

02.08.2021 10:54
"Królowa i konkwistador", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Juan wydostanie Sol z klasztoru? [03.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 33. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 33 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 33. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: N ajlepsze seriale dla nastolatek. Seriale młodzieżowe, które musicie obejrzeć [LISTA TOP 8]

"Królowa i konkwistador", odcinek 33: Streszczenie epizodu

Streszczenie 33. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Sol jest przerażona, gdy wraz z pozostałymi siostrami otrzymuje karę od matki Loly. Juan postanawia wydostać dziewczynę z tego miejsca. Tymczasem ojciec Bartolomé ogłasza wyrok w sprawie Pedra. Di Heredia ponownie zajmuje stanowisko gubernatora, co stanowczo nie podoba się ojcu Sanchowi. Catalina zgłasza się do ojca Bartolomé z jeszcze jedną prośbą - chce pracować u boku Pedra. Musi też wyciągnąć ze szpitala Sonyę, by upewnić się, że dziewczyna zachowa milczenie.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 33. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 3 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:30 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl