Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 34 - STRESZCZENIE. Alberto zaczyna chorować [04.08]

03.08.2021 16:44
"Królowa i konkwistador", odcinek 34 - STRESZCZENIE. Alberto zaczyna chorować [04.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 34. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 34 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 34. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także:  Najlepsze seriale kostiumowe. 9 produkcji, które musisz znać [LISTA]

"Królowa i konkwistador", odcinek 34: Streszczenie epizodu

Streszczenie 34. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Alberto zaczyna chorować, co przejawia się w majakach i halucynacjach. Rebecca nie ma wyjścia i musi go związać. Tymczasem Ines wścieka się, że nikt nie szuka jej męża, a Constanza nie jest zadowolona z faktu, iż zostaje w Cartagenie. Catalina znajduje sposób na kobietę: podburza ją przeciwko mężowi wmawiając jej, że to ona powinna zająć się sprawami miasta.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 34. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 4 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl