Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Barreto przynosi tragiczne wieści [04.08]

03.08.2021 16:49
"Królowa i konkwistador", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Barreto przynosi tragiczne wieści [04.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 35. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 35 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 35. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także:  Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie?

"Królowa i konkwistador", odcinek 35: Streszczenie epizodu

Streszczenie 35. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Rebecca nie chce wracać z Albertem do obozowiska. Ojciec Sancho dowiaduje się od matki Loli, że Sol przebywa w klasztorze. Azucena pomaga dziewczynie w kontakcie z Juanem. W tym czasie Catalina nakłania Constanzę, by wzięła udział w licytacji domu, a do Cartageny wraca Barreto - członek ekspedycji Alberta. Gdy przekazuje tragiczne wieści, Constanza pociesza zdruzgotaną Ines.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 35. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 4 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:30 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl