Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Ines popełni samobójstwo? [05.08]

04.08.2021 11:51
"Królowa i konkwistador", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Ines popełni samobójstwo? [05.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 36. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 36. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także:  Najlepsze seriale grozy. 10 seriali-horrorów, które musisz obejrzeć [LISTA]

"Królowa i konkwistador", odcinek 36: Streszczenie epizodu

Streszczenie 36. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Spotkanie Sol i Juana pociąga za sobą poważne konsekwencje. Dziewczyna zostaje niezwykle surowo ukarana przez matkę Lolę, a na domiar złego Margarita nie przestaje jej dręczyć. Pogrążona w rozpaczy Ines postanawia targnąć się na swoje życie. Tymczasem Pedro planuje odnaleźć brata, zaś ojciec Sancho jest gotów pojednać się z gubernatorem, jednak pod określonymi warunkami. Catalina stara się doprowadzić do rozejmy między mężczyznami.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 36. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 5 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl