Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 37 - STRESZCZENIE. Pedro wścieka się na Constanzę [06.08]

04.08.2021 12:03
"Królowa i konkwistador", odcinek 37 - STRESZCZENIE. Pedro wścieka się na Constanzę [06.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 37. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 37 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 37. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także:  12 najlepszych seriali w historii telewizji - wybór redakcji

"Królowa i konkwistador", odcinek 37: Streszczenie epizodu

Streszczenie 37. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Azucena usiłuje pomóc Sol, której dokuczają rany na dłoniach. Gdy matka Lola postanawia je rozdzielić, Azucena pisze list do Juana z prośbą, by ratował jej przyjaciółkę. W tym czasie Catalina usiłuje przekonać Pedra, by podpisał zobowiązanie wobec ojca Sancho i przeznaczył pieniądze na budowę zaplanowanej przez niego budowli. Jednocześnie Heredia wścieka się, gdy słyszy, że Constanza kupiła budynek na szkołę.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 37. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:30 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl