Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 38 - STRESZCZENIE. Sol ucieka z klasztoru [07.08]

05.08.2021 10:45
"Królowa i konkwistador", odcinek 38 - STRESZCZENIE. Sol ucieka z klasztoru [07.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 38. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 38 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 38. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.  

"Królowa i konkwistador", odcinek 38: Streszczenie epizodu

Streszczenie 38. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Pedro opowiada Catalinie, jak wyglądało jego życie po ich rozstaniu. Do kobiety dociera, że nie wszystko o co go oskarżała było prawdą. Mężczyzna wyznaje jej miłość, a Catalina zastanawia się, czy teraz będzie wstanie dokonać zaplanowanej zemsty. Sol, z pomocą Juana, ucieka z klasztoru. Gdy ruszają poszukiwania, Alonso zgadza się pomóc młodym, jednak pod określonym warunkiem.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 38. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 7 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:30 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl