Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 40 - STRESZCZENIE. Manolo rani Juana [09.08]

06.08.2021 15:51
"Królowa i konkwistador", odcinek 40 - STRESZCZENIE. Manolo rani Juana [09.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 40. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 40 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 40. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 40: Streszczenie epizodu

Streszczenie 40. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Constanza rozmawia z Manolem o ślubie, a w tym czasie Ines szuka dla niego pracy. Catalina ma wątpliwości, czy powinna wyruszyć w ekspedycję ojca Bartolomé, jednak ostatecznie decyduje się to zrobić. Tymczasem Meneses nie jest w stanie uspokoić buntu strażników, a zazdrosny Manolo rani Juana. Sol otrzymuje liścik od ukochanego i wymyka się na sekretną schadzkę. Kolejne spotkanie z Pedrem wytrąca Catalinę z równowagi. Rebecca i Alberto docierają do obozowiska Buendii.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 40. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 9 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl