Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Catalina będzie pracować dla Pedra? [10.08]

09.08.2021 10:18
"Królowa i konkwistador", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Catalina będzie pracować dla Pedra? [10.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 42. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 42. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 42: Streszczenie epizodu

Streszczenie 42. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Menesesa przeraża fakt, iż nie ma pojęcia, co się z nim działo po spotkaniu z Constanzą. Tymczasem kobieta wraz z Ines informuje straż, że nocą doszło do napadu na dom gubernatora. Buendia informuje Alberta o planie zniszczenia Cartageny. Gdy jednak sprowadza do obozowiska trującą substancję, nie przewiduje, że pozabija ona też jego ludzi. Manolo, który chce zyskać niezależność i wyprowadzić się od matki, pokazuje Sol swój nowy dom. Pedro zaś proponuje Catalinie, by dla niego pracowała.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 42. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 10 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl