Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Constanza pragnie zemsty [10.08]

09.08.2021 10:25
"Królowa i konkwistador", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Constanza pragnie zemsty [10.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 43. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 43. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 43: Streszczenie epizodu

Streszczenie 43. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Constanza pragnie zemsty na Pedrze, w czym pomaga jej Inés. Meneses obiecuje Catalinie, że może liczyć na jego wsparcie w kwestii wyjaśnienia sprawy jej ojca. Sol nie chce wracać do Hiszpanii, zaś ojciec Ivan pokazuje Pedrowi plan nowego kościoła. Alberto rozmyśla jak wydostać się z klatki, a Rebecca ostrzega o jego zamiarach. Meneses rozkazuje Olarte zakończenie śledztwa w sprawie ataku na żonę gubernatora.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 43. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 10 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:30 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl