Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Constanza chce ratować małżeństwo [11.08]

10.08.2021 15:29
"Królowa i konkwistador", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Constanza chce ratować małżeństwo [11.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 44. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 44. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 44: Streszczenie epizodu

Streszczenie 44. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Albertowi udaje się uciec z obozowiska Buendíi. Pedro tłumaczy Constanzie, że ich małżeństwo od początku było pomyłką, jednak kobieta chce walczyć o ten związek. Tymczasem Manolo, chcąc ogłosić coś ważnego, prosi Pedra o zorganizowanie uroczystego obiadu, a Heredia dostrzega dziwne zachowanie Menesesa. Catalina wciąż poszukuje Juana i słyszy od Alonso wyznanie, iż bardzo mu się podoba.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 44. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 11 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl