Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 45 - STRESZCZENIE. Alberto ucieka Buendii [11.08]

10.08.2021 15:37
"Królowa i konkwistador", odcinek 45 - STRESZCZENIE. Alberto ucieka Buendii [11.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 45. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 45 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 45. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 45: Streszczenie epizodu

Streszczenie 45. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Ines i Manolo knują wspólną intrygę. Kobieta ma mu pomóc zdobyć Sol. Manolo chce jednak, by ukochana sama wyraziła chęć ślubu i wspólnego wyjazdu. Dziewczyna zdaje sobie z kolei sprawę, że tylko z jego pomocą zdoła odnaleźć Juana. Odbywa się uroczysty obiad, podczas którego Manolo ma ogłosić coś ważnego. Tymczasem Catalina pomaga Constanzie w prowadzeniu szkoły, a Pedro wciąż wścieka się, że kobieta kupiła budynek bez jego wiedzy. Alberto ucieka Buendii, ratując również Rebekę. Buendia rusza za nimi w pościg, choć jego ludzie umierają.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 45. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 11 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:30 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl