Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Catalina odnajduje Juana [12.08]

11.08.2021 16:15
"Królowa i konkwistador", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Catalina odnajduje Juana [12.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 46. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 46. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 46: Streszczenie epizodu

Streszczenie 46. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Catalina odnajduje Juana, którego stan nie jest najlepszy. Zwraca się do Alonsa o pomoc, jednak obawia się, że w szpitalu ktoś usiłowałby zabić chłopaka. Tymczasem Pedro usiłuje wytłumaczyć Sol i Manolo, że małżeństwo to decyzja na całe życie i nie powinni się na to decydować. Wścieka się też, że chłopak zamierza wyjechać i zabrać przyszłą małżonkę ze sobą. Constanza opowiada zaś córce o swojej przeszłości, a Meneses pada ofiarą szantażu i zwraca się do kobiety po pomoc.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 46. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 12 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl