Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 47 - STRESZCZENIE. Meneses wyzna prawdę? [16.08]

13.08.2021 14:32
"Królowa i konkwistador", odcinek 47 - STRESZCZENIE. Meneses wyzna prawdę? [16.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 47. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 47 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 47. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 47: Streszczenie epizodu

Streszczenie 47. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Catalina i Alonso otrzymują od Pedra zaproszenie na ślub jego córki. Meneses jest bliski desperacji - czy wyzna prawdę? Juan jest poważnie ranny, jednak chce ujrzeć Sol, zanim dziewczyna wyjdzie za mąż. Ojciec Sancho udziela młodym ślubu, po czym wyjeżdżają oni do Santa Fe. Buendía jest w poważnym stanie, a Belalcazar zostawia mu broń i porzuca go nieopodal rzeki.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 47. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 16 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl