Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 48 - STRESZCZENIE. Sol jest w ciąży [17.08]

16.08.2021 18:22
"Królowa i konkwistador", odcinek 48 - STRESZCZENIE. Sol jest w ciąży [17.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 48. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 48 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 48. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 48: Streszczenie epizodu

Streszczenie 48. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Podczas podróży Sol zaczyna czuć się coraz gorzej. Gdy Manolo sprowadza zielarkę, ta informuje go, że dziewczyna jest w ciąży. Tymczasem Meneses oczekuje w więzieniu na proces, a Catalina usiłuje wyjaśnić Juanowi, czemu znów przyjechała do Cartageny. Chłopak chce wrócić do pracy w szpitalu. Catalina  znajduje fałszywy dziennik Buendíi, który podrzuciła Constanza. Rebecca odchodzi zostawiając Albertowi pożegnalny list.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 48. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 17 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl