Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 49 - STRESZCZENIE. Catalina pragnie zemsty [18.08]

17.08.2021 20:10
"Królowa i konkwistador", odcinek 49 - STRESZCZENIE. Catalina pragnie zemsty [18.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 49. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 49 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 49. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

Zobacz także

"Królowa i konkwistador", odcinek 49: Streszczenie epizodu

Streszczenie 49. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Catalina przeczytawszy fałszywy dziennik Buendii zaczyna pałać żądzą zemsty. Ines i Constanza opracowują diaboliczny plan, który ma sprawić, że Pedro i Catalina zniszczą się nawzajem. Tymczasem Pedro podejrzewa, że Meneses maczał palce w ataku na Constanzę, a Alonso zaprasza Catalinę do tawerny. Gdy dołączają do nich Heredia z Constanzą, dochodzi do katastrofy. Sol czuje się coraz gorzej i chce wracać do domu. Manolo wciąż zataja przed nią prawdę. W tym czasie Juan, chcąc uświadomić Ines, kim stał się jej syn, zmusza kobietę do wyjazdu.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 49. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 18 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl