Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 50 - STRESZCZENIE. Catalina uwodzi Alonsa [19.08]

18.08.2021 07:20
"Królowa i konkwistador", odcinek 50 - STRESZCZENIE. Catalina uwodzi Alonsa [19.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 50. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 50 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 50. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 50: Streszczenie epizodu

Streszczenie 50. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Ines informuje Constanzę o swoim wyjeździe, a kobieta czuje się pozostawiona na placu boju. Alberto wpada w rozpacz nie zastawczy Ines w domu. Tymczasem Manolo podejmuje decyzję, że doprowadzi Sol do poronienia, jednak dziewczyna (próbując mu uciec) dowiaduje się, że jest w ciąży. Młodzi postanawiają wrócić do Cartageny. W tym czasie Catalina uwodzi Alonsa, wyznaje miłość Pedrowi, a także proponuje ojcu Sanchowi, by dokończyli to, co wspólnie zaczęli. Buendia opuszcza zamkniętą w klatce Rebekę.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 50. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 19 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl