Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 51 - STRESZCZENIE. Manolo i Sol wracają do Cartageny [20.08]

19.08.2021 07:15
"Królowa i konkwistador", odcinek 51 - STRESZCZENIE. Manolo i Sol wracają do Cartageny [20.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 51. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 51 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 51. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 51: Streszczenie epizodu

Streszczenie 51. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Pedro wyznaje Catalinie, że w każdym momencie może opuścić Constanzę. Tymczasem jego żona zabiera Catalinę do Cyganki, gdzie zdradza jej swoje plany. Manolo i Sol wracają potajemnie do Cartageny, zaś Alonso opiekuje się wyczerpanym Albertem. Mężczyzna zaczyna się domyślać prawdy o Catalinie. W tym czasie Ines i Juan docierają do opuszczonej hacjendy.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 51. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl