Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Ines zabije Juana? [21.08]

19.08.2021 17:20
"Królowa i konkwistador", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Ines zabije Juana? [21.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 52. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 52. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 52: Streszczenie epizodu

Streszczenie 52. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

W domu Cataliny, która jest po wrażeniem spotkania z Cyganką, zjawia się tajemniczy gość. Tymczasem Alberto usiłuje wytłumaczyć bratu, że jego decyzja znacząco wpłynie nie tylko na jego rodzinę, ale także całe miasto. Manolo zwraca się do Alonsa po pomoc. Chce, by ten pomógł mu ukryć stan Sol. W tym czasie Constanza znajduje sposób, by pomóc Menesesowi, a Ines próbuje zabić Juana.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 52. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 21 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl