Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 53 - STRESZCZENIE. Meneses zostaje uniewinniony [22.08]

20.08.2021 07:01
"Królowa i konkwistador", odcinek 53 - STRESZCZENIE. Meneses zostaje uniewinniony [22.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 53. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 53 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 53. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.

"Królowa i konkwistador", odcinek 53: Streszczenie epizodu

Streszczenie 53. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Podczas rozprawy Doris obarcza nieżyjącego męża winą za napaść na Constanzę. Dochodzi do uniewinnienia Menesesa, jednak wciąż dręczą go wyrzuty sumienia. Tymczasem Pedro wścieka się, gdy Alberto prosi Catalinę o rozmowę. Jego brat tłumaczy kobiecie, by zostawiła ukochanego w spokoju, bo będzie to miało przykre konsekwencje. W tym czasie Sol podrzuca do domu Cataliny liścik z prośbą o spotkanie z Juanem, gdy ten przebywa z Ines na farmie, na której poznali się jego rodzice

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 53. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 22 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:15 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl