Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 54 - STRESZCZENIE. Catalina wyjdzie za Alonsa? [23.08]

20.08.2021 07:10
"Królowa i konkwistador", odcinek 54 - STRESZCZENIE. Catalina wyjdzie za Alonsa? [23.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 54. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 54 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 54. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.

"Królowa i konkwistador", odcinek 54: Streszczenie epizodu

Streszczenie 54. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Catalina proponuje Heredii wzięcie pożyczki. Choć umowa opiera się na bardzo złych warunkach, mężczyzna ulega namowom ukochanej. Gdy Constanza usiłuje pocieszyć Menesesa, ten nie wytrzymuje i wyznaje jej miłość. Tymczasem Pedro zamierza ostatecznie odejść od żony i związać się z Cataliną, z którą widzi swoją przyszłość. Ta, przerażona takim obrotem spraw, prosi Alonsa o szybki ślub

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 54. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 23 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:15 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl