Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Sol łamie serce Juanowi [26.08]

25.08.2021 07:20
"Królowa i konkwistador", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Sol łamie serce Juanowi [26.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 57. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 57. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.

"Królowa i konkwistador", odcinek 57: Streszczenie epizodu

Streszczenie 57. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Juan zdaje Catalinie relację z podróży z Ines. Twierdzi, że to dobra kobieta, lecz syna wychowała na potwora. Tymczasem Alberto wyznaje Rebece, że nie może bez niej żyć. Ines, która podsłuchała całą rozmowę, wyrzuca ich z domu. Juan dowiedziawszy się o ciąży Sol jest pewien, że to on jest ojcem. Gdy jednak spotyka się ukochaną, ta zapewnia, że zawsze kochała tylko Manola i dziecko jest właśnie jego. W tym czasie Villegas planuje przejąć złoto z pożyczki dla Pedra i w tym celu szantażuje Menesesa.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 57. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 26 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl