Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Pedro odprowadzi Catalinę do ołtarza? [27.08]

26.08.2021 20:05
"Królowa i konkwistador", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Pedro odprowadzi Catalinę do ołtarza? [27.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 58. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 58. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.

"Królowa i konkwistador", odcinek 58: Streszczenie epizodu

Streszczenie 58. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Alonso prosi Pedra, by ten odprowadził Catalinę do ołtarza. Mężczyzna jest zdruzgotany i błaga ukochaną, by nie wychodziła za innego. Tymczasem Ines wścieka się na syna, zarzucając mu, że jest podły i podstępny. Rozkazuje mu zabrać żonę i wyjechać z miasta. Constanza coraz częściej spędza noce u Mensesa, który liczy, że pewnego dnia zwiążą się ze sobą na poważnie.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 58. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 27 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl