Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 59 - STRESZCZENIE. Pedro odpowie za zdradę [28.08]

27.08.2021 20:13
"Królowa i konkwistador", odcinek 59 - STRESZCZENIE. Pedro odpowie za zdradę [28.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 59. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 59 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 59. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.

"Królowa i konkwistador", odcinek 59: Streszczenie epizodu

Streszczenie 59. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Buendia szykuje się do ataku na Cartagenę i wprowadza do miasta swoich ludzi. Tymczasem Sancho, przekonany, że Pedro sprzedał miasto Maurom, rozkazuje aresztować go za zdradę. Constanza odwiedza Heredię w więzieniu i wyznaje mu prawdę o dzienniku Buendii. Gdy nadchodzi dzień rozprawy, Pedro postanawia wyznać swoje winy. Catalina zaś wychodzi za mąż, a Meneses zostawia Constanzie list pożegnalny i konfrontuje się z Villegasem i jego zwolennikami. Rebecca błaga Alberta, by razem wyjechali.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 59. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Produkcja składa się łącznie z 60. epizodów.

RadioZET.pl/Teleman.pl