Zamknij

"Królowa i konkwistador", odcinek 60 - FINAŁ. Jak zakończy się serial? [29.08]

27.08.2021 20:21
"Królowa i konkwistador", odcinek 60 - FINAŁ. Jak zakończy się serial? [29.08]
fot. materiały prasowe TVP

"Królowa i konkwistador" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Kolumbijski serial był wcześniej dostępny na platformie Netflix. Streszczenie 60. odcinka serialu można znaleźć poniżej. 

"Królowa i konkwistador", odcinek 60 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Królowa i konkwistador"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki kolumbijskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 60. odcinka serialu "Królowej i konkwistadora" i szczegóły jego emisji.

"Królowa i konkwistador", odcinek 60: Streszczenie epizodu

Streszczenie 60. odcinka serialu "Królowa i konkwistador" prezentuje się następująco:

Pedro opowiada przed sądem historię swojego życia. Opowieść rozpoczyna od ucieczki po po zabiciu Cordony, następnie przechodząc do zniszczenia rodzinnej wioski Cataliny. Wyznaje, że wyrzuty sumienia pchnęły do wybudowania Cartageny. Zapada wyrok śmierci, jednak w chwili, gdy ma zostać wykonany, na miasto uderza Buendia. W trakcie walk Catalina zostaje raniona przez przywódcę bandy. Majacząca królowa przemawia do swego zmarłego ojca. Po wszystkim Pedro wyrusza do Hiszpanii licząc, że oczyści się z zarzutów w oczach króla. Catalina zaś zostaje w ojczyźnie i planuje odbudować Cartagenę.

"Królowa i konkwistador": kiedy i gdzie oglądać?

Emisja 60. i zarazem finałowego odcinka serialu "Królowa i konkwistador" odbędzie się 29 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:15 na antenie TVP 1. 

RadioZET.pl/Teleman.pl