Zamknij

"Królowa piękności", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Katia dzięki szantażowi wraca do modelingu [14.01]

13.01.2021 15:11
"Królowa piękności", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Katia dzięki szantażowi wraca do modelingu [14.01]
fot. materiały prasowe TVP

Streszczenie 10. odcinka serialu "Królowa piękności" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 10. odcinka "Królowej piękności".

"Królowa piękności", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królowa piękności"? Jak potoczą się dalsze losy Katii? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królowej piękności" i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "Królowa piękności" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Królowa piękności, odcinek 10 - streszczenie

Streszczenie 10. odcinka serialu "Królowa piękności" prezentuje się następująco:

Katia ostrzega Tamarę, żonę Sznyriewa, że zamierza go zaszantażować używając kompromitujących go zdjęć. Tamara zmusza męża, by zerwał z kochanką. Ten przystaje na jej prośbę i zwalnia kobietę z Domu Mody. Katia przekazuje fotografie Walerze, który informuje ją, że może wrócić do pracy modelki. Ma jednak zakaz wyjazdów zagranicznych. W Moskwie pojawia się Rem - francuski fotograf po uszy zakochany w Katii. Kobieta spotyka się z nim i pozuje mu do półnagich zdjęć. Powierza mu również rękopis Feliksa licząc, iż uda mu się pomóc w wydaniu go na zachodzie.

Królowa piękności, odcinek 10 - gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Królowa piękności" będzie można obejrzeć w czwartek 14 stycznia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 20:55 na kanale TVP 2.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zobacz także