Zamknij

"Królowa piękności", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Katia usiłuje popełnić samobójstwo [18.01]

15.01.2021 13:51
"Królowa piękności", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Katia usiłuje popełnić samobójstwo [18.01]
fot. materiały prasowe TVP

Streszczenie 12. odcinka serialu "Królowa piękności" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 12. odcinka "Królowej piękności".

"Królowa piękności", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królowa piękności"? Jak potoczą się dalsze losy Katii? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królowej piękności" i o której godzinie? Streszczamy 12. odcinek serialu "Królowa piękności" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Królowa piękności, odcinek 12 - streszczenie

Streszczenie 12. odcinka serialu "Królowa piękności" prezentuje się następująco:

Zdruzgotana Katia usiłuje popełnić samobójstwo. W ostatnim momencie ratuje ją pielęgniarka Jula, która wyznaje dziewczynie, że nie wykonała na niej aborcji. Później pomaga jej uciec ze szpitala. W samochodzie na Katię czeka Rem. We Francji odbywa się premiera książki Feliksa Krutskiego. Dina po raz ostatni spotyka się ze Sznyriowem i zabija go, po czym popełnia samobójstwo. Mariana dowiaduje się, że rodzice nie żyją z winy ciotki Wiery, więc dusi ją poduszką. Walerka zajmuje stanowisko zastępcy redaktora naczelnego i przejmuje dom po śmierci Wiery.

Królowa piękności, odcinek 12 - gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu "Królowa piękności" będzie można obejrzeć w poniedziałek 18 stycznia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 20:55 na kanale TVP 2.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zobacz także