Zamknij

"Królowa piękności", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Feliks ginie w wypadku! [12.01]

11.01.2021 13:05
"Królowa piękności", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Feliks ginie w wypadku! [12.01]
fot. materiały prasowe TVP

Streszczenie 8. odcinka serialu "Królowa piękności" znajdziecie poniżej. W najnowszym odcinku dojdzie do wielu dramatycznych wydarzeń! Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 8. odcinka "Królowej piękności".

"Królowa piękności", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królowa piękności"? Jak potoczą się dalsze losy Katii? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królowej piękności" i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Królowa piękności" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Królowa piękności, odcinek 8 - streszczenie

Streszczenie 8. odcinka serialu "Królowa piękności" prezentuje się następująco:

W Londynie Sznyriew pokazuje Feliksowi zdjęcia Katii i niemieckiego komunisty. Feliks postanawia zostać w Wielkiej Brytanii i ściąga niebezpieczeństwo na swoją rodzinę, która pozostała w ZSRR. Ojciec mężczyzny zostaje zdymisjonowany i wyrzucony z partii, a w domu dochodzi do rewizji. Tymczasem Katia zostaje wezwana na przesłuchanie do KGB. Otrzymuje zakaz pracy w modelingu. Wkrótce później Feliks ginie pod kołami samochodu. Jego ojciec wie jednak, że nie był to zwykły wypadek. Matka zmarłego popada w rozpacz i wkrótce również umiera. Generał Krutskij doświadcza zaś urazu i zostaje sparaliżowany.

Królowa piękności, odcinek 8 - gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Królowa piękności" będzie można obejrzeć we wtorek 12 stycznia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 20:55 na kanale TVP 2.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zobacz także