Zamknij

"Królowa piękności", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Katia zaszantażuje Sznyriewa? [13.01]

12.01.2021 13:22
"Królowa piękności", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Katia zaszantażuje Sznyriewa? [13.01]
fot. materiały prasowe TVP

Streszczenie 9. odcinka serialu "Królowa piękności" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 9. odcinka "Królowej piękności".

"Królowa piękności", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Królowa piękności"? Jak potoczą się dalsze losy Katii? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Królowej piękności" i o której godzinie? Streszczamy 9. odcinek serialu "Królowa piękności" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Królowa piękności, odcinek 9 - streszczenie

Streszczenie 9. odcinka serialu "Królowa piękności" prezentuje się następująco:

Siostra Katii zostaje porzucona przez męża i obwinia o to Katię. Rodzina Panowów staje się obiektem drwin lokalnej społeczności z uwagi na ich powiązania ze zdrajcą ojczyzny. Katię odwiedza zakochany w niej od wieków Wołodia Firsow.  Irina i Hek podejmują decyzję o ślubie. Mężczyzna informuje ukochaną, że zakończył pracę nad nową książką. Ta postanawia ją wydać przy pomocy ojca. Walera otrzymuje rękopis i w trakcie lektury orientuje się, że autorem w rzeczywistości jest nie Hek, a Feliks Krucki. Oszukana Irina szuka pocieszenia w ramionach Jurija. Tymczasem Katia jest świadkiem schadzki Sznyriewa z kochanką. Fotografuje zajście licząc, że pomoże jej to w powrocie do Domu Mody. 

Królowa piękności, odcinek 9 - gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Królowa piękności" będzie można obejrzeć w środę 13 stycznia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 20:55 na kanale TVP 2.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Zobacz także