Zamknij

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" – obsada i ekipa mówi o pracy nad 2. sezonem [WYWIAD WIDEO]

05.07.2021 03:31
Kruk. Czorny Woron nie śpi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Canal+

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" to druga odsłona serialu "Kruk", opowiadająca jednak zupełnie nową, świeżą historię. O pomyśle na nowe odcinki oraz pracy na planie rozmawialiśmy ze scenarzystą Jakubem Korolczukiem oraz głównymi aktorami nowej serii: Michałem Żurawskim oraz Magdaleną Koleśnik. Zapraszamy na nasz wideo wywiad.

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" to druga odsłona popularnego serialu Canal+ "Kruk". Nowa seria opowiada jednak zupełnie nową, świeżą historię i prezentuje bohaterów na zupełnie innym etapie życia niż mogliśmy oglądać ich przed laty w "Kruk. Szepty po zmroku".

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" – obsada i ekipa

Nowy sezon powstaje pod okiem ekipy odpowiedzialnej za sukces premierowych odcinków. Oznacza to, że na stołku reżyserskim powrócił Maciej Pieprzyca, a za scenariusz odpowiada Jakub Korolczuk. Do obsady znanej z pierwszego sezonu, na czele której znajduje się Michał Żurawski, dołączyły całkowicie nowe twarze. W nowym sezonie zobaczymy m.in takich aktorów jak: Magdalena Koleśnik ("Sweat", "BrzydUla"), Leszek Lichota ("Wataha"), Maria Sobocińska ("Sexify"), Hubert Miłkowski ("W głębi lasu"), Zbigniew Stryj ("Na wspólnej") czy Barbara Jonak ("Kebab i horoskop"). 

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" – rozmowa z twórcami [WYWIAD WIDEO]

O pomyśle na nowe odcinki oraz pracy na planie rozmawialiśmy ze scenarzystą Jakubem Korolczukiem oraz głównymi aktorami nowej serii: Michałem Żurawskim oraz Magdaleną Koleśnik. Zapraszamy na nasz wideo wywiad.

Materiał wideo znajduje się poniżej:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Kruk. Czorny Woron nie śpi" – kiedy premiera?

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu odbędzie się już w piątek 9 lipca o ... na antenie Canal+. Tego samego dnia serial zadebiutuje także na platformie streamingowej Canal+ Premiery.

Czytaj także:  "Zachowaj spokój": Netflix zapowiada polski serial oparty na książce Harlana Cobena