Zamknij

Krzysztof Rogala nie żyje. Był reżyserem najpopularniejszych polskich seriali

30.10.2020 17:01
Krzysztof Rogala
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Krzysztof Rogala nie żyje. Był reżyserem seriali "M jak miłość", "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia". Odszedł w wieku 70 lat. Został pożegnany przez kolegów z pracy.

Krzysztof Rogala nie żyje. Był reżyserem "M jak miłość", "Na dobre i na złe" oraz "Barw szczęścia". Przez lata pracował przy najpopularniejszych polskich produkcjach. Koledzy z pracy pożegnali go w przejmujących wpisach w mediach społecznościowych. Przyczyna śmierci reżysera nie jest znana. Odszedł w wieku 70 lat.

Zobacz także: Jerzy Zygmunt Nowak nie żyje. Zmarł aktor z "Nad Niemnem" 

Krzysztof Rogala nie żyje. Reżyser popularnych seriali miał 70 lat

Krzysztof Rogala nie żyje. Reżyser przez lata tworzył najpopularniejsze polskie seriale. Na swoim koncie ma takie produkcje jak: "M jak miłość", "Barwy szczęścia" oraz "Na dobre i na złe". Pracował także przy takich tytułach jak: "Dlaczego nie!", "Nigdy w życiu!" czy "Faustyna".

Krzysztof Rogala zmarł 29 października 2020 roku w wieku 70 lat. O jego śmierci poinformowała firma producencka MTL Maxfilm, z którą Rogala współpracował.

Odszedł dzisiaj nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser - Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie. Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze - możemy przeczytać w komunikacie.

Koledzy z pracy pożegnali Krzysztofa Rogalę we wzruszających słowach.

RadioZET.pl/Onet.pl