Zamknij

"Książęta" to kolejny serial, który podbija Netflixa. O czym jest?

22.09.2021 12:00
Książęta
fot. Materiały prasowe Netflix

"Książęta" to szwedzki serial, który podbija Netflixa. O czym opowiada produkcja, ile sezonów ukazało się do tej pory oraz kto wystąpił w "Książętach"? Podajemy wszystkie szczegóły.

"Książęta" to kolejny serial, który podbija Netflixa. Europejskie produkcje coraz częściej przyciągają wielu widzów. Kolejnym przykładem jest wysokie zainteresowanie serialem "Książęta". Zdradzamy wszystko, co trzeba wiedzieć o tym hicie Netflixa.

Zobacz także:  „Armia Złodziei“ – plakat i pierwsze informacje o prequelu „Armii Umarłych“ [ZDJĘCIE]

"Książęta" to kolejny serial, który podbija Netflixa. O czym jest i kto w nim występuje?

"Książęta" to szwedzki serial, który przedstawia losy jednego z najmłodszych członków rodziny królewskiej, czyli księcia Wilhelma. Nastoletni royals rozpoczyna naukę w prywatnej, prestiżowej szkole z internatem, gdzie pierwszy raz ma okazje zrozumieć, na czym mu zależy w życiu. Chłopak zaczyna marzyć o wolności - z dala od królewskiego dworu, a do tego z miłością, jaką sam sobie wybierze. Niestety, jego plany krzyżuje niespodziewana sytuacja, w której musi zająć miejsce na tronie.

W serialu "Książęta" występują: 

  • Edvin Ryding
  • Omar Rudberg
  • Malte Gårdinger
  • Frida Argento
  • Nikita Uggla
  • Pernilla August

"Książęta": ile sezonów ma serial?

Serial "Książęta" doczekał się na ten moment jednego sezonu, jednak Netflix potwierdza, że powstanie kontynuacja serialu. 1. sezon serialu składa się z 6. epizodów.

Zobacz także:   "Clickbait": Netflix pokazał teaser nowego miniserialu o szkodliwości social mediów [WIDEO] 

RadioZET.pl/