Zamknij

"Książęta": Netflix wreszcie pokazał zwiastun nowego serialu o następcy tronu [WIDEO]

18.06.2021 10:32
"Książęta": Netflix wreszcie pokazał zwiastun nowego serialu o następcy tronu [WIDEO]
fot. Johan Paulin/ materiały prasowe Netflix

"Książęta" to nowy szwedzki serial Netflixa, który z pewnością zainteresuje fanów "The Crown". W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun. Kiedy premiera na platformie?

"Książęta" (w oryginale "Young Royals") to nowa propozycja Netflixa dla wszystkich fanów królewskich klimatów. Czy serial powtórzy sukces "The Crown", jako jego młodzieżowa wersja? Przekonamy się. Tymczasem otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na nadciągającą produkcję, w postaci pełnego zwiastuna.

Zobacz także

"Książęta" - zwiastun nowego serialu Netflixa

Szwedzki serial opowie historię niejakiego księcia Wilhelma, który rozpoczyna naukę w prestiżowej szkole z internatem. Odcięty od dworskiego życia, wreszcie ma szansę, by poznać siebie i zdecydować, czego właściwie chce od życia

Gdy chłopak zbiera się wreszcie na odwagę, by zamarzyć o wolności i wielkiej miłości z dala od dworskich zobowiązań, nieoczekiwanie zostaje następcą tronu. Co wybierze bohater - miłość, czy obowiązek?

"Książęta" - kiedy premiera na Netflix?

Twórczynią serialu jest Lisa Ambjörn. W roli głównej wystąpił Edvin Ryding, a na ekranie towarzyszyć mu będą Samuel Astor, Mimmi Cyon, Uno Elger, Ingela Olsson, Carmen Gloria Pérez oraz Felicia Truedsson.

Serial "Książęta" liczył będzie łącznie sześć odcinków, które zadebiutują w bibliotece Netflixa już 1 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix