Zamknij
"Kto zabił Sarę?": Netflix opublikował zdjęcia z 2. sezonu. Co wiemy o nowych odcinkach? [FOTO]
23 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix

"Kto zabił Sarę?" powróci z 2. sezonem już za kilka dni. Tymczasem Netflix podzielił się sporą porcją zdjęć z nadchodzących odcinków. Co mówią o fabule?

"Kto zabił Sarę?" to popularny kryminał Netflixa, który od chwili premiery cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic zatem dziwnego, że fani z wypiekami na twarzy wyczekują 2. sezonu. By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę oczekiwania, gigant streamingowy wypuścił serię zdjęć promujących nadchodzące odcinki. Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się, co fotki mówią o 2. sezonie "Kto zabił Sarę?".

"Kto zabił Sarę?" - zdjęcia z 2. sezonu

2. sezon "Kto zabił Sarę?" przedstawi dalsze losy Alexa - mężczyzny, który spędził w więzieniu 18 lat za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz w jego ogródku znalezione zostają zwłoki, co może oznaczać powrót za kratki. W tym samym czasie ujawnione zostają fakty, które wskazują, że Sara wcale nie była taką osobą, za jaką ją uważano. Innymi słowy - będzie się działo!

Zdjęcia promujące 2. sezon "Kto zabił Sarę?" znajdziecie w naszej galerii u góry artykułu.

"Kto zabił Sarę?" 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Premiera 2. sezonu "Kto zabił Sarę?" odbędzie się już 19 maja 2021 roku na platformie Netflix. W roli głównej powróci Manolo Cardona

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix