Zamknij

"Kuchnia": nowy serial komediowy z Tomaszem Karolakiem od 4 września w Polsacie. O czym opowie?

03.09.2021 22:01
"Kuchnia": nowy serial komediowy z Tomaszem Karolakiem od 4 września w Polsacie. O czym opowie?
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Kuchnia" to coś w sam raz dla wielbicieli komedii, francuskiej kuchni i Tomasza Karolaka. Nowy serial Polsatu zadebiutuje już w sobotę 4 września 2021 roku. Co wiemy o produkcji i kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Twórcy wiosennego hitu Telewizji Polsat - "Kowalscy kontra Kowalscy", przygotowali dla nas kolejną  komedię. Tym razem plejada polskich gwiazd przedstawi nam pracę w renomowanej restauracji "od kuchni". O czym opowie najnowszy serial komediowy z Tomaszem Karolakiem w jednej z głównych ról? Zdradzamy szczegóły.

"Kuchnia": nowa polska komedia hitem na miarę "Kowalscy kontra Kowalscy"?

Gwiazdorska obsada, zabawne dialogi i aromaty francuskiej kuchni - to przepis na najzabawniejszy i najsmaczniejszy serial 2021 roku. Tak nadchodzący serial zapowiadają twórcy. Fabuła oscylować będzie wokół zarówno zawodowych, jak i życiowych perypetii kucharzy renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej.

W trakcie seansu śledzić będziemy losy niejakiego Maksa (Patryk Cebulski) - początkującego kucharza, dzierżącego niechlubne miano "mistrza wpadek", który zatrudnia się w rzeczonej restauracji. Tam twardą ręką rządzi wybuchowy wirtuoz kuchni Wiktor Bojarski (w tej roli Tomasz Karolak), który fachu nauczył się na renomowanej uczelni w Paryżu. Mężczyzna pochodzi z rozbitej rodziny, cechuje go nieumiejętność utrzymania relacji, nadużywanie alkoholu i umiłowanie do hazardu.

Patryk Cebulski jako Maks/ materiały prasowe Telewizja Polsat
fot. Patryk Cebulski jako Maks/ materiały prasowe Telewizja Polsat

ZOBACZ TAKŻE:  Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat [ZDJĘCIA]

Poznamy też Wiktorię Gonczar (Maria Dębska) - temperamentną panią manager, która zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z Maksem….który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Pojawi się też Borys Szulc (Eryk Lubos), czyli charyzmatyczny właściciel, który dba głównie finanse restauracji, a także Helena ( Marta Żmuda-Trzebiatowska), czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet". 

Istotną rolę odgrywać też będą kucharze i obsługa restauracji, którzy będą zaciekle walczyć o aprobatę szefa, przekupywać swoich przełożonych i siebie nawzajem. Czeka nas zatem szereg intryg, romansów i istnych katastrof. Słowem: będzie się działo.

"Kuchnia": gdzie i kiedy oglądać?

Za powstanie serialu odpowiada Okił Khamidov - twórca "Kowalscy kontra Kowalscy", który napisał też scenariusz. Pierwsze dwa odcinki zadebiutują już w sobotę 4 września 2021 roku o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. Emisja kolejnych epizodów (zawsze po dwa) odbywać się będzie co tydzień w sobotę

RadioZET.pl/Telewizja Polsat