Zamknij

La Bandida: Sandra Echeverria - kim jest aktorka, która wciela się w główną postać w serialu?

27.07.2020 12:50
Sandra Echeverria
7 Zobacz galerię
fot. Instagram/@sandraecheverriaofficial

"La Bandida" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Meksykańska telenowela podbiła serca Polaków. Kim jest Sandra Echeverría, która wciela się w główną bohaterkę? Sprawdziliśmy, czym jeszcze się zajmuje.

La Bandida: kim jest aktorka, która wciela się w główną postać w serialu? To pytanie, które zadaje sobie wielu fanów nowej meksykańskiej telenoweli. "La Bandida" zajęła miejsce rosyjskiego serialu "Cena wolności" i  marszu stała się hitem. Kim jest Sandra Echeverria, wcielająca się w Gracielę Olmos? Sprawdziliśmy, ile ma lat, czym się jeszcze zajmuje i w jakich produkcjach można ją jeszcze zobaczyć.

Zobacz także: La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial i kiedy go oglądać?

La Bandida: Sandra Echeverria - kim jest aktorka, która wciela się w główną postać w serialu?

Sandra Echeverria urodziła się w 1984 roku w Meksyku, w grudniu skończy 36 lat.  Aktorka ma dominikańskie korzenie, a karierę zaczynała, gdy była zaledwie nastolatką. Co ciekawe, jej pierwszym wyborem była muzyka, nie aktorstwo. W wieku 14 lat Sandra występowała w kilku zespołach muzycznych i jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności mogła się pochwalić kilkoma wydanymi albumami. Na jej pierwszą solową płytę trzeba było poczekać aż do 2011 roku.

Pomiędzy występami na scenie udzielała się aktorsko. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w telenoweli Marina (2006-2007). Od tego czasu wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach, w tym uwielbianej przez Polaków telenoweli "La Bandida". Sandra Echeverria wciąż łączy pasję muzyczną z aktorstwem. Jej piosenki często towarzyszą serialom, w których występuje.

Prywatnie Sandra jest związana Leonardo de Lozanne. Para wzięła ślub w 2014 roku, a rok później urodziło się ich jedyne dziecko, syn Andres. 

Posłuchaj podcastu

Przypominamy, że serial "La Bandida" jest emitowany na antenie TVP1.

RadioZET.pl