Zamknij

La Bandida, odcinek 23 - STRESZCZENIE. Co się stanie w serialu? [25.07]

24.07.2020 11:41
Kadr z serialu La Bandida
fot. YouTube/La Bandida

Streszczenie 23. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Arturo robi, co może, by rozkochać w sobie Adelę. Podajemy streszczenie 23. odcinka serialu 'La Bandida" i szczegóły jego emisji.

"La Bandida", odcinek 23 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 23. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji. 

La Bandida, odcinek 23: Streszczenie epizodu

Streszczenie 23. odcinka serialu "La Bandida" zapowiada się następująco:

Arturo robi, co może, by rozkochać w sobie Adelę. Simon zwalnia konkurenta z pracy. Narzeczoną prosi, by zatrzymała pierścionek i jeszcze przemyślała swoją decyzję. Natomiast Graciela dowiaduje się od recepcjonistki hotelu, że Ramiro zatrzymywał jej korespondencję. Czuje się oszukana i chce opuścić mężczyznę. Ten staje jej na drodze i wywiązuje się szamotanina, podczas której Ramiro przyznaje, że wiedział o rozkazie Ordońieza w sprawie pozbycia się José, ale nie zareagował. Graciela zabija Ramira w samoobronie. Udaje się na grób José, gdzie spotyka Martina. Okazuje się, że założył on z Marietą rodzinę i ma syna o imieniu José. Po powrocie do stolicy Graciela odwiedza Benjamina i Adelę. Arturo mówi jej, że Leonor ich zdradziła.

La Bandida, odcinek 23: Gdzie i kiedy oglądać?

23. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w sobotę, 25 lipca 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Zobacz także: La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial i kiedy go oglądać? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl