Zamknij

La Bandida, odcinek 25 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [27.07]

24.07.2020 12:08
Kadr z serialu "La Bandida"
fot. YouTube/La Bandida

Streszczenie 25. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Graciela podstępem podaje Ruth środek wywołujący wymioty. Dzięki temu zastępuje rywalkę na scenie. Podajemy streszczenie 25. odcinka serialu 'La Bandida" i szczegóły jego emisji.

"La Bandida", odcinek 25 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 23. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

La Bandida, odcinek 25: Streszczenie epizodu

Streszczenie 25. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

Graciela podstępem podaje Ruth środek wywołujący wymioty. Dzięki temu zastępuje ją na scenie. Chato jest zmęczony ciągłą walką swoich aktorek i zaprasza do teatru słynną artystkę Lucíę Acevedo. Po jej występie nagle umiera. Graciela i Ruth zostają bez pracy. Postanawiają razem otworzyć klub Las Mexicanitas. Mimo że interes nie idzie najlepiej, Graciela wciąż wierzy w sukces. Siostra Catalina pomaga Güero Torresowi. Zabiera go do sierocińca, ale chłopiec zaczyna sprawiać problemy. Valentina podkochuje się w Simonie. Arturo z wytęsknieniem wygląda daty ślubu z Adelą.

La Bandida, odcinek 25: Gdzie i kiedy oglądać?

25. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 lipca 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial i kiedy go oglądać?

RadioZET.pl/Teleman.pl