Zamknij

La Bandida, odcinek 27 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [29.07]

28.07.2020 12:34
Kadr z serialu La Bandida
fot. YouTube/La Bandida

Streszczenie 27. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Graciela i Ruth cieszą się z sukcesu nowego lokalu. Mogą spłacić długi. Między wspólniczkami dochodzi jednak do nieporozumień. Podajemy streszczenie 27. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

"La Bandida", odcinek 27 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 27. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

La Bandida, odcinek 27: Streszczenie epizodu

Streszczenie 27. odcinka serialu "La Bandida" zapowiada się następująco:

Graciela i Ruth cieszą się z rozwoju nowego lokalu. Mogą spłacić długi. Między wspólniczkami dochodzi do nieporozumień. Ruth czuje się niedoceniana i postanawia zemścić się na Gracieli. Tymczasem Bandida poznaje tajemniczego Sergia. Arturo wyznaje Adeli, że ją zdradził. Jest zaskoczony, gdy dziewczyna go rzuca. Ma nadzieję, że da się ubłagać i znowu będą razem. Simon wyjawia Valentinie swoje plany dotyczące wyjazdu do Stanów. Słysząc to, dziewczyna rezygnuje z pracy w biurze.

La Bandida, odcinek 27: Gdzie i kiedy oglądać?

27. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w środę, 29 lipca 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Zobacz także:La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial i kiedy go oglądać? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl