Zamknij

La Bandida, odcinek 29 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [31.07]

30.07.2020 12:39
Kadr z serialu La Bandida
fot. Youtube/Kadr z serialu "La Bandida"

Streszczenie 29. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie do zespołu La Bandidy dołączają nowe dziewczęta - Consuelo i Florecita. Podajemy streszczenie 29. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

"La Bandida", odcinek 29 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 29. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji. 

La Bandida, odcinek 29: Streszczenie epizodu

Streszczenie 29. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

Do zespołu La Bandidy dołączają nowe dziewczęta - Consuelo i Florecita. Druga z nich bardzo stresuje się pracą. Natomiast Graciela coraz częściej nie może się porozumieć z Tovarem. Davidowi nie podobają się zasady przyjmowania dziewcząt. Catalina namawia męża i córkę, by razem poszli na przyjęcie urodzinowe do teściowej. Nimfa dostaje się na studia. Graciela martwi się o córkę, która zacznie naukę w szkole dla bogatych panien. Za namową kolegi Pedro idzie zabawić się w domu La Bandidy. Raquel staje w obronie przestraszonej Florecity.

La Bandida, odcinek 29: Gdzie i kiedy oglądać?

29. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w piątek, 31 lipca 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: La Bandida: nowy hit Telewizji Polskiej. Co to za serial i kiedy go oglądać?   

RadioZET.pl/Teleman.pl