Zamknij

La Bandida, odcinek 31 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [3.07]

31.07.2020 13:47
La bandida kadr z serialu
fot. YouTube/La bandida

Streszczenie 31. odcinka serialu "La Bandida' można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Catalina przychodzi na urodziny teściowej. A Graciela wykonuje piosenkę, w której krytykuje prezydenta i rząd. Podajemy streszczenie 31. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

"La Bandida", odcinek 31 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 31. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji. 

La Bandida, odcinek 31: Streszczenie epizodu

Streszczenie 31. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

Catalina przychodzi na urodziny teściowej. Graciela wykonuje piosenkę, w której krytykuje prezydenta i rząd. Wkrótce zostaje aresztowana. Sytuację próbuje wykorzystać jej wspólnik, David Tovar. Doktor Ávila martwi się, że Esperanza z nikim się nie przyjaźni. Natomiast Arturo namawia Güero, by wyznał miłość Nimfie. Ten jest zazdrosny o Daniela. Benjamín odwiedza Marinę w internacie. Valentina źle znosi ciążę. Consuelo zaczyna tracić włosy. Blondi podejrzewa, że przyczyniła się do tego Księżniczka.

La Bandida, odcinek 31: Gdzie i kiedy oglądać?

31. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 3 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl