Zamknij

La Bandida, odcinek 40 - STRESZCZENIE. Ordoez wyrzuca Tovara z Domu la Bandidy [12.08]

11.08.2020 09:45
La Bandida
fot. YouTube/TVP/kadr z serialu

La Bandida, odcinek 40 - STRESZCZENIE.W nowym epizodzie Tovar, który dopiero pozbył się połowy domu la Bandidy na rzecz Ordoeza, zostaje przez niego wyrzucony. Ordoez jeszcze bardziej daje się we znaki. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku La Bandidy? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"La Bandida", odcinek 40 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 40. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Tovar pozbył się połowy domu la Bandidy na rzecz Ordoeza. Teraz Ordoez jeszcze bardziej da mu się we znaki...

La Bandida, odcinek 40: Streszczenie epizodu

Streszczenie 40. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

Matka Alicia nie chce, żeby Graciela wspomagała finansowo sierociniec. Podczas operacji duch Gracieli spotyka się z duchami Jose i Tommy'ego. Catalina widzi Javiera z inną kobietą. Daniel i Ulises idą zabawić siędo Domu la Bandidy. Spotkanie z Nimfą kończy się awanturą i pobiciem. Kiedy Graciela budzi się po operacji, czuwa przy niej Marina. David Tovar zwalnia Güero, ale całą sytuację ratuje Księżniczka. Ordoez wyrzuca Tovara z Domu la Bandidy. Marina podejrzewa, że Pedra i Gracielę coś łączy.

La Bandida, odcinek 40: Gdzie i kiedy oglądać?

40. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w środę, 12 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl