Zamknij

La Bandida, odcinek 41 - STRESZCZENIE. Kolejna próba zabicia La Bandidy [13.08]

12.08.2020 17:12
La Bandida
fot. YouTube/La Bandida/kadr z serialu

La Bandida, odcinek 41 - STRESZCZENIE. W nowym epizodzie człowiek, który strzelił do La Bandidy pojawia się w szpitalu, by dokończyć dzieło, ale Valentina go ogłusza. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku La Bandidy? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"La Bandida", odcinek 41 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 41. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Graciela przeszła operację. W trakcie zabiegu jej duch spotkał się z duchami Jose i Tommy'ego. Kiedy obudziła się po operacji, była przy niej Marina. Ordoez wyrzuci Tovara z Domu la Bandidy.

La Bandida, odcinek 41: Streszczenie epizodu

Streszczenie 41. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

Człowiek, który strzelił do La Bandidy pojawia się w szpitalu, by dokończyć dzieło, ale Valentina go ogłusza. Odbiera mu broń, razem z Gracielą przesłuchują go i oddają w ręce policji. On twierdzi jednak, że nie zna nazwiska swojego zleceniodawcy. Generał Ordóez spotyka w szpitalu Marinę i domyśla się, że to córka La Bandidy. Marina wypytuje Gracielę o tego człowieka. Matka postanawia wyznać jej prawdę o swoim mężu, rewolucji, o generale i ojcu. David Tovar nie zostaje wpuszczony do domu La Bandidy. Wcześniej ludzie generała zabrali stamtąd wszystkie dokumenty i pisma. W hotelu generał spotyka tajemniczą, uwodzicielską kobietę.

La Bandida, odcinek 41: Gdzie i kiedy oglądać?

41. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w czwartek, 13 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl