Zamknij

La Bandida, odcinek 43 - STRESZCZENIE. Ordońiez ginie z rąk tajemniczej kobiety [15.08]

14.08.2020 19:45
La Bandida
fot. La Bandida/YouTube/kadr z serialu

La Bandida, odcinek 43 - STRESZCZENIE. Ordońiez ginie z rąk tajemniczej kobiety. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku La Bandidy? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"La Bandida", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 43. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Graciela ciągle jest w szpitalu. Przychodzi do niej generał Ordóez i wyznaje, że to on chciał ją zabić...

La Bandida, odcinek 43: Streszczenie epizodu

Streszczenie 43. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 43. odcinku serialu "La Bandida" generał Ordońiez ginie z rąk tajemniczej kobiety, która potem zjawia się u Tovara po pieniądze. Nie jest to jeszcze pełna suma, jaką uzgodnili i Tovar prosi Gracielę o pożyczkę, lecz ta odmawia. Wtedy dostaje od Federica propozycję odkupienia Domu La Bandidy i ją przyjmuje.

Esperanza spotyka Javiera z jego narzeczoną i zrywa z nim. Arturo i Valentina dochodzą do wniosku, że generała mógł zabić Tovar i zaczynają go śledzić. Są świadkami sceny, gdy ten wręcza tajemniczej kobiecie torbę z pieniędzmi.

La Bandida, odcinek 43: Gdzie i kiedy oglądać?

43. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w sobotę, 15 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl