Zamknij

La Bandida, odcinek 44 - STRESZCZENIE. Emisja z 16.08. przeniesiona na 17.08.

16.08.2020 19:02
La Bandida
fot. La Bandida/YouTube/screen

La Bandida, odcinek 44 już w poniedziałek 17.08. Emisja została przeniesiona z niedzieli 16.08. z powodu premiery dokumentu historycznego "Wojna światów". STRESZCZENIE przeniesionego odcinka prezentujemy poniżej. W 44. epizodzie La Bandidy, Graciela wychodzi ze szpitala.

"La Bandida", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 44. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

Wszyscy telewidzowie i fani meksykańskiej telenoweli "La Bandida" z pewnością zastanawiają się, dlaczego nie ma 44. odcinka, zaplanowanego pierwotnie na niedzielę 16.08. Powodem jest emisja dokumentu historycznego "Wojna światów", będącego cyfrową rekonstrukcją wydarzeń polskiej historii - i nie tylko. Epizod został przeniesiony na poniedziałek.

W poprzednim odcinku z rąk tajemniczej kobiety zginął generał Ordońiez. Jak to zmieni życie La Bandidy?

La Bandida, odcinek 44: Streszczenie epizodu

Streszczenie 44. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 44. odcinku serialu "La Bandida" Arturo i Valentina prowadzą zabójczynię Ordoeza na policję. Kobieta przyznaje, że wynajął ją do tego David Tovar. Graciela jest wolna i wychodzi ze szpitala. Antonio obiecuje Marinie, że do niej wróci. Zostawia jej medalik, który mu został po ojcu.

Matka Alicia pod wpływem Benjamina zgadza się przyjąć Milagros do klasztoru. Pozwala też wrócić Catalinie do pracy w sierocińcu. Graciela w końcu publicznie przyznaje się do romansu z Pedro.

La Bandida, odcinek 44: Gdzie i kiedy oglądać?

44. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w poniedziałek 17 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl