Zamknij

La Bandida, odcinek 45 - STRESZCZENIE. Max zakocha się w Gracieli? [17.08]

17.08.2020 16:15
La Bandida
fot. YouTube/La Bandida/kadr z serialu

La Bandida, odcinek 45 - STRESZCZENIE. Max zakocha się w Gracieli? Mężczyzna pojawia się u niej coraz częściej i jest oczarowany jej urokiem. Przypominamy, że 45. odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek 17.08. o godzinie 21.15 - tuż po emisji epizodu 44.

"La Bandida", odcinek 45 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 45. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

Wszyscy telewidzowie i fani meksykańskiej telenoweli "La Bandida" z pewnością czekają na kolejny odcinek. Epizod 44. został przesunięty z niedzieli na poniedziałek z powodu premiery dokumentu historycznego "Wojna światów", będącego cyfrową rekonstrukcją wydarzeń polskiej historii. Na szczęście w poniedziałek widzów czeka niespodzianka: dwa odcinki "La Bandidy" jeden po drugim. Najpierw 44., potem 45.

W epizodzie 44. Arturo i Valentina doprowadzili zabójczynię Ordoeza na policję. Kobieta przyznała, że wynajął ją do tego David Tovar. Graciela po wyjściu ze szpitala w końcu publicznie przyznała się do romansu z Pedro.

La Bandida, odcinek 45: Streszczenie epizodu

Streszczenie 45. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

Maria Alvarado cieszy się, że jej syn przyjaźni się z Edith. Liczy, że weźmie z nią ślub. Federico zabiera Damiana do domu Bandidy, żeby nauczyć go, jak postępować z kobietami. Consuelo jest coraz bardziej zazdrosna o Pedra. Jej miłość przeradza się w nienawiść do Gracieli. Postanawia poprosić Teresę o pomoc. Teresa zgadza się jejpomóc i przy okazji zamierza się zemścić na Bandidzie i Księżniczce. Do sierocińca przyjmują nowego nauczyciela. Octavio od razu zaprzyjaźnia się z Valentiną. Arturo chce adoptować dziecko, które ktoś podrzucił do sierocińca, ale Valentina ma wątpliwości. Max często zagląda do Gracieli i jest pod jej urokiem.

La Bandida, odcinek 45: Gdzie i kiedy oglądać?

45. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w poniedziałek 17 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl