Zamknij

La Bandida, odcinek 46 - STRESZCZENIE. Consuelo i Teresa zaczynają swoją grę [18.08]

17.08.2020 16:31
La Bandida
fot. La Bandida/YouTube/ kadr z serialu

La Bandida, odcinek 46 - STRESZCZENIE. Consuelo i Teresa zaczynają swoją grę. Consuelo podrzuca Księżniczce lakę... Co się jeszcze wydarzy? Oto streszczenie 46. epizodu "La Bandidy".

"La Bandida", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 46. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Consuelo postanowiła zemścić się na Gracieli. Zazdrosna kobieta prosi o pomoc Teresę. Co zamierzają zrobić?

La Bandida, odcinek 46: Streszczenie epizodu

Streszczenie 46. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 44. odcinku serialu Consuelo podrzuca lalkę zrobioną przez Teresę pod łóżko Księżniczki. Max prowokuje Pedra mówiąc mu, że Bandida i tak będzie jego. Dziennikarz Salvador żegna przyjaciela w domu Bandidy. Przypadkiem poznaje tam Blondi, która myli go z ważną osobistością. Damian przyznaje ojcu, że zakochał się w Marinie. Senator Ayala przypadkowo natyka się w domu Bandidy na Salvadora i rozpoznaje w nim dziennikarza, który opisuje w gazetach jego przekręty za rządowe pieniądze. Postanawia dać mu nauczkę. Max i Graciela stają w obronie dziennikarza.

La Bandida, odcinek 46: Gdzie i kiedy oglądać?

46. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany we wtorek 18 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl